top of page

Depesze

Depesze, fot. archiwum Teatru Rampa na Targówku (1).jpg

niedziela

21 kwietnia 2024

g. 18.30

Depesze, fot. archiwum Teatru Rampa na Targówku (3).jpg
Widowisko muzyczne Teatru Rampa
PREMIERA WERSJI FESTIWALOWEJ

Specjalna, festiwalowa wersja muzycznego show Teatru Rampa. Multimedialny koncert, którego historia zaczęła się w 2022 roku od kameralnego występu Marty Zalewskiej  i Marcina Januszkiewicza na klubowej scenie Teatru Rampa.  Po ogromnym sukcesie, na specjalne życzenie widzów, to kameralne show zostało  rozbudowane i przeniesione na Dużą Scenę. Na OFF-Północnej w Teatrze Muzycznym w Łodzi zobaczą Państwo natomiast jeszcze inną, koncertową wersję tego spektaklu.

 

Oparty na przebojach kultowej grupy Depeche Mode występ Marty Zalewskiej, Marcina Januszkiewicza oraz towarzyszących im muzyków, opowiada o trudnych miłościach i poszukiwaniu romantyzmu w świecie zdominowanym przez propagandę, pieniądz i technologię. Będzie można usłyszeć nowe, zaskakujące interpretacje hitów Depeszów w aranżacji  Marty Zalewskiej - kompozytorki, wokalistki i multiinstrumentalistki oraz interpretacji aktora Rampy Marcina Januszkiewicza. Ze sceny wybrzmią takie hity jak: Enjoy the Silence, Freelove, Black Celebration czy Shake the Disease.

 

Łódzka premiera Depeszy, to obowiązkowy wieczór dla fanów zespołu, głosów Marcina Januszkiewicza i Marty Zalewskiej, oraz tych, którzy chcą muzykę Depeche Mode odkryć na nowo.

 

REALIZACJA

KIEROWNICTWO MUZYCZNE I ARANŻACJE: Marta Zalewska

MULTIMEDIA: Michał Głaszczka

WYSTĘPUJĄ

Marta Zalewska

Marcin Januszkiewicz

Kornel Jasiński

Jarosław Korzonek

 

Czas trwania: 75 minut bez przerwy

Kup bilet >>>

Depesze, fot. archiwum Teatru Rampa na Targówku (4).jpg
bottom of page