top of page

Start naboru do Konkursu Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty!

Poszukiwane: sceniczna wrażliwość, wokalny talent i umiejętność opowiadania historii głosem. Ruszył nabór do ósmej edycji Konkursu Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty.



Zapraszamy aktorów-wokalistów w wieku 18–40 lat, którzy chcą pokazać swój talent i własnym głosem stworzyć wyjątkową formę dramatyczno-muzyczną. To szansa dla wrażliwych na słowo i muzykę młodych artystów, szukających okazji do zaistnienia na scenie.


Uczestnicy konkursu prezentują w nim własną interpretację dwóch utworów z obszaru piosenki aktorskiej, w tym jednego autorstwa Jonasza Kofty, patrona konkursu.

Tu panuje pełna dowolność – można sięgnąć po klasykę, ale mile widziane są także propozycje własnych aranżacji i wybór wierszy, do których muzyka jeszcze nie powstała. Zaskoczcie nas!


Finaliści będą mieli okazję wystąpić na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi, zaprezentować się przed publicznością festiwalu OFF-Północna i spotkać z uznanym jury. Na zwycięzcę czeka nagroda główna – 10 000 zł i statuetkę Jonaszka. Na zdobywcę drugiego i trzeciego miejsca odpowiednio – 4 000 i 3 000 zł.


Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2026 roku. Zgłoś się lub dowiedz się więcej!

 
 
 

Komentarze


bottom of page